Svadobné oznámenie

 

Svadobné oznámenie

 

O svojom veľkom dni v živote chcete informovať svoju rodinu a známych. Taktiež vami vybratých ľudí pozvať k svadobnému stolu. K tomuto účelu slúži svadobné oznámenie. V súčasnosti sa na trhu vyskytuje široká ponuka rôznych typov vzorov svadobného oznámenia od romantických, klasických cez vzory s moderným dizajnom až po rôzne kreslené či s vtipným motívom. Pravdepodobne siahnete po type, ktorý je bližší vášmu vkusu a ktorý odzrkadľuje celkovo osobnosti vás dvoch.

Taktiež treba brať do úvahy, aby oznámenie istým spôsobom predpovedalo štýl vašej svadby a aby spolu s výzdobou a šatami nevesty vytváralo zladený celok. To jest, ak plánujete svadbu veľkú v klasickom štýle, vaše šaty, kytica a výzdoba sály budú v romantickom štýle, potom aj oznámenie by malo mať takýto charakter.

Môžete si vybrať nejakú farbu, ktorá je vaša obľúbená, a celá výzdoba sály, stola, kytica a aj svadobné oznámenie budú zladené v tejto farbe. Lepšie budú pôsobiť jemnejšie odtiene vami vybranej farby. Vhodným tipom môže byť farba svetlo fialková, ružová, svetlomodrá, marhuľová….

Ak si však nepotrpíte na tradície a preferujete originálne vyjadrenia či dokonca radi šokujete niečím bláznivým, tak asi aj svadobné oznámenie zvolíte nezvyčajné.

Mnohé svadobné štúdiá ponúkajú vzory svadobným oznámení, ktoré si môžete sami dotvoriť: textom, typom písma, zvolením pozadia, farby, vložením fotografie… Môžete si vytvoriť oznámenie presne podľa vašich predstáv.

Ak ste typ tvorivého človeka a chcete o svojej svadbe informovať originálnym spôsobom, vytvorte si svadobné oznámenie sami. Grafické programy vám umožnia využiť vašu fantáziu. Alebo ho môžete vytvoriť aj ručne. Prípadne zvoliť iný materiál ako papier (textil, drevo, koža, alebo aj medovník…). Neexistujú žiadne hranice.

Myslite na to, že nad objednaním svadobného oznámenia netreba dlho čakať. Treba ho totiž to rozposlať niekoľko týždňov pred svadbou, aby pozvaní hostia mali dostatok času pripraviť sa.

Vzdialenejším známym môžete oznámenie poslať aj mailom. Rodine a blízkym priateľom však sa patrí poslať to poštou, prípadne osobne podať do rúk.

 

 

Rate this post