Príhovor k 50. narodeninám 11

Milí kolegovia,

zišli sme sa tu takto všetci pri príležitosti oslavy okrúhlych narodenín nášho obľúbeného kolegu Jozefa. Všetkých vás tu srdečne vítam a dovoľte mi, aby som pár vetičkami čo to o našom oslávencovi prezradil a zároveň v mene všetkých mu vyjadril blahoželanie.

Jozef pracuje u nás v …………… ako ……………. už nejakých pár rokov. Všetci ho poznáme ako človeka s veselou povahou a optimistickým naladením. Je to proste ten typ kolegu, vďaka ktorému sa chodí do práce s väčšou chuťou. 🙂 To proste, keď ráno stretnete Jožka, hneď je vám veselšie a deň je krajší. Jožko vždy s úsmevom na tvári, veselý, niekedy nejakým vtipom pobaví. Povahy on je spoločenskej, má rád ľudí. Na každej akcii posedí, porozpráva, vtipmi spoločnosť baví.

Jozef je šikovný chlapík, dobrý pracovník. V plnení si svojich povinností dôsledný, zodpovedný. No lepšieho kolegu by sme si ani nemohli priať. 🙂

Tak taký je náš Jozef. Takého ho poznáme, takého ho máme radi. A dobre sa nám s ním robí. S naším čerstvým päťdesiatnikom.

Milý Jožko, k tvojim 50. narodeninám ti všetci prajeme len to najlepšie. Aby si nám bol zdravý, však to je najdôležitejšie. Aby si bol šťastný a spokojný v práci aj v osobnom živote. A aby si bol stále taký optimistický, veselý, aby ťa tvoj zmysel pre humor nikdy neopustil.

Prajem všetkým príjemné posedenie a hádam tú 50tku oslávime tak, ako sa patrí 🙂

Na zdravie!

3/5 - (2 votes)