Príhovor k 30. narodeninám 2

Drahá naša oslávenkyňa, milí priatelia,

veľmi rada vás tu všetkých vidím a srdečne vás vítam na oslave 30. narodenín našej drahej Moniky.

Dovoľte mi ako jej blízkej kamarátke povedať pri tejto príležitosti pár vetičiek.

Keďže všetci Moniku veľmi dobre poznáte, budete určite so mnou súhlasiť, že ona je jedna veľmi super baba. Milá, priateľská, veselá, vždy usmiata, žiariaca radosťou a pozitívnou energiou. A jednoznačne si teraz ako oslávenkyňa zaslúži našu pozornosť.

Monika sa narodila v ………., chodila do školy ………… Poznáme sa od čias strednej školy. Sme jedna nemalá partia kamarátov, ktorí sme spolu zažili nejedno dobrodružstvo. Či už na zábavách, či na našich výletoch po horách. O tom by sa dalo veľmi dlho rozprávať. Vieme o sebe dosť veľa. Máme sa radi a vzájomne si pomáhame.

Milá Erika, k tvojim okrúhlym narodeninám ti všetci zo srdca želáme len to najlepšie. Aby si bola zdravá, šťastná, spokojná. Aby ťa tvoja veselosť nikdy neopustila.

A ešte niečo musím povedať: Hovorí sa, že tridsiatničky sú najkrajšie ženy. Tak myslím, že naša oslávenkyňa je toho dokonalým dôkazom. 🙂

Prajem vám všetkým dobrú zábavu. A verím, že to roztočíme tak, ako sa na oslavu okrúhlych narodenín patrí. Však my s tým nemáme žiaden problém. 🙂

Na zdravie!

Rate this post