Príhovor k 40. narodeninám 3

Tento príhovor k 40. narodeninám je prednesený manželkou oslávenca. Spolu majú 3 deti a sú manželmi už 15 rokov.

Iné možnosti pre príhovor k 40. narodeninám.

Drahá rodinka, drahí priatelia, drahý náš ocino – náš oslávenec,

Všetkých vás srdečne vítam na oslave štyridsiatych narodenín môjho manžela. Som rada, že ste prišli, že zdieľate túto príjemnú udalosť spolu s nami. Ďakujeme vám!

Dovoľte mi, ako manželke povedať v tomto okamihu pár viet.

Sme manželia už 15 rokov, no predtým sme sa už dobrých 10 rokov kamarátili, takže môžeme povedať, že sa už poznáme 25 rokov. To už je celkom hodný čas, aby sme jeden o druhom vedeli celkom veľa. Máme dvoch synov a jednu dcérku. Naša slečna a dvaja chalani je to najlepšie, čo máme a sme za nich vďační.

No a aký je náš ocino, náš dnešný oslávenec? Dobrý a starostlivý otec, príkladný a milujúci manžel. Chlap čestný, férový, vzorne sa starajúci o rodinu, zodpovedný, medzi kamarátmi obľúbený.

Drahý môj muž!

Tak som sa pokúsila pár vetami zhrnúť niečo o tebe a našom spoločnom živote. Zároveň by som chcela využiť dnešnú príležitosť, aby som ti poďakovala. Poďakovala za pekný život, pretože verím, že tak ako sme prežili veľa pekného, tak ešte mnoho krásnych vecí nás čaká.

Drahý môj, k Tvojim štyridsiatym narodeninám Ti ako tvoja manželka, ale aj v mene všetkých želám len to najlepšie: hlavne veľa zdravia, to je to najdôležitejšie, ďalej veľa šťastia, rodinnej pohody, aby sa nám darilo po finančnej stránke, aby si mal radosť z našich detí a aby sme si my aj naďalej rozumeli tak ako doteraz.

Všetko dobré Ti prajem!

4/5 - (2 votes)