Príhovor na ples 2

Tento romantický príhovor na ples je možné použiť pri úvodnom predstavení programu a organizátorov plesu, sponzorom. Na záver zaželá prednášajúci príjemný večer.

Ďalšie možnosti na príhovor na ples.

Milé dámy, vážení páni!

Všetkých vás srdečne vítam a oficiálne otváram piaty reprezentačný ples …….. Áno, je to už piaty krát, čo sme sa takto stretli. Dá sa teda hovoriť o jubilejnom ročníku.

Dnešný dátum v kalendári nám pripomína, že je sviatok svätého Valentína, deň zamilovaných. Je to ideálny dátum na ples. Však práve na plese môžu páni svojím polovičkám prejaviť svoje city, rozmaznávať ich svojou priazňou. Verím, že naši páni sa nenechajú zahanbiť a ukážu svoju galantnosť a zmysel pre romantiku. Dnes môžu svojím partnerkám dať to, po čom túži srdce každej ženy: láska, obdiv, komplimenty a dôkaz toho, aká je pre svojho muža žiadaná. Veď tanec je stvorený práve na tento účel. Tanec je spôsob, ako si dvaja ľudia môžu prejaviť svoje city, vzájomnú vášeň.

Však k plesu a dobrej zábave patrí hudba a tanec. Aby sa nám dobre tancovalo a uvoľnili sme sa pri tónoch dobrej a kvalitnej muziky, o to sa postarajú naši hosti…., spoločenský program spestria aj tanečné skupiny………..a ……….. ukážkami Zumby a spoločenských tancov.

Pôžitok z jedľa nám počas celého večera zabezpečí……

Dobrú zábavu a veselosť podporí aj tombola obsahujúca rôzne pestré ceny. Tu mi dovoľte poďakovať naším sponzorom, a to sú: ……

Prajem teda vám všetkým, aby ste sa cítili príjemne, vychutnávali si slávnostnú atmosféru, prežili nezabudnuteľnú zábavu.

Príjemný večer želám vám všetkým!

 

3/5 - (1 vote)