Zážitkové darčeky

Zážitkové darčeky

Pripraviť oslávencovi nejaké prekvapenie v podobe zážitkového darčeka je dnes čoraz viac populárne. Prečo nie? Namiesto materiálnej veci mu pripravíte chvíle, na ktoré bude môcť spomínať. Pekné, ale pozor? Je veľmi dôležité, o čo sa jedná a pre koho. Sami usúdite, že nie každý ocení skok s padákom. Pre niekoho zas môže byť problém niekde vycestovať. Tak voliť zážitkový darček s citom. Aby bol pre dotyčného človeka zážitkom príjemným, nie starosťou. Niekedy môže byť takýto typ darčeka finančne náročnejší, možno by bolo vhodné dohodnúť sa s priateľmi alebo s rodinou a zložiť sa naň viacerí.

Tipy na zážitkový darček:

Let balónom

Pohľad na krajinu z výšky môže byť veľmi pôsobivým zážitkom. Zároveň môžete byť v balóne spolu a prežívať tie chvíle spoločne. Z výšky môžete pozorovať mesto, kde žijete, alebo miesto, ktoré máte radi. Oživiť si tak spoločné spomienky. Určite to zanechá v obidvoch nezabudnuteľné dojmy. Pozor! Dotyčný nesmie mať strach z výšky!

Skok s padákom

Takýto darček sa hodí pre niekoho s dobrodružnou povahou. Musíte si uvedomiť, že tu už ide o silný adrenalínový zážitok. Ale ak je dotyčný správne bláznivý, tak toto ho dostane. Darček vhodný skôr pre mladšieho človeka (akurátny darček na tridsiatku). Vek však nemusí byť prekážkou, ak je dotyčný otvorený bláznovstvám.

Víkendový pobyt

Ideálny darček pre niekoho, kto si zaslúži oddych, no nemá akosi vo zvyku chodievať na dovolenky. Takýto darček mu prinesie relax, nové zážitky a odpúta sa od každodennosti. Môžeme takéto niečo darovať aj viacerým naraz, napríklad manželskému páru k výročiu svadby. Skvelý dar pre rodičov. Ale aj partnera potešíte prekvapením, že víkend či viac dní strávite spolu niekde na peknom mieste. Či už pôjde o pobyt v kúpeľoch, v horách, na Slovensku či v zahraničí, to už závisí od finančných podmienok a taktiež od ochoty cestovať obdarovaného. Ak teda dotyčný s vycestovaním nemá väčší problém, darujte mu dovolenkový pobyt.

Masáž

Darček v podobe masáže je vhodný pre každého, mladého či aj staršieho človeka. Práve starším, či ľuďom s nejakými zdravotnými ťažkosťami môže byť masáž prospešná. Taktiež pre niekoho ťažko fyzicky pracujúceho. Ak ho chcete prekvapiť niečím exotickejším, objednajte mu masáž lávovými kameňmi, medovú masáž, čokoládovú masáž či thajskú masáž.

Bungee jumping

Tak toto je jednoznačne nezabudnuteľný adrenalínový zážitok. Pozor však, nie je to darček vhodný pre každého. Malo by ísť o človeka zdravého, skôr mladšieho, športovo založeného a s dobrodružnou povahou. Ak však dotyčný je taký a ešte bungee jumping nevyskúšal, tak ho prekvapte takýmto darčekom.

Rate this post